Zahájení turistické sezony 2019 v Děčíně

Město Děčín
Smetanovo nábřeží
405 02 Děčín
Česká republika
+420 412 532 227

Čas konání

Od: 
13.04.2019 - 10:00
Do: 
13.04.2019 - 17:00

Praktické informace

V rámci zahájení turistické sezóny, které proběhne v sobotu 13. dubna 2019, od 10:00 do 17.00 hodin, bude i letos bohatý program. Hlavním místem slavnosti bude tradičně Smetanovo nábřeží.

Soutěže pro děti, vlak Triangl, který dvakrát pojede trasu Hlavní nádraží - Prostřední Žleb - Děčín východ - Hlavní nádraží, cyklobus do Nebočad, plavba po Labi, běžecký závod, skvělé kapely, slanění Tyršova mostu, půjčování kol, raftů, paddleboardů nebo koloběžek, Cargo Gallery, testovací jízdy vozů Škoda a Volkswagen, zajímavé stánky s občerstvením nebo malé pivovary, to je jen krátký výčet sobotní akce.

Zde vás celým dnem provede děčínský moderátor Tomáš Kettner a zahrají vám osvědčené kapely. S jarním odemykáním Labské stezky se mohou návštěvníci také těšit na servis a diagnostiku kol. Pro návštěvníky budou připraveny k testovacím jízdám kola, elektrokola a koloběžky. Součástí bude také stánek BESIPu.

Den plný pohodové atmosféry, soutěží, různorodých stánků, hudby a sportovních aktivit doplní mimo jiné absolutní novinka letošního ročníku – recesní závod Labský obojživelník o sud pana Kapitána pořádaný Aktiv Pointem Děčín.

Zajímavým lákadlem budou krátké vyhlídkové plavby od společnosti Labská plavební, nebo prohlídka se zajímavým program lodi Cargo Gallery.

Bohatý program ale nebude jen na nábřeží. Těšit se můžete na odemykání zámeckých zahrad na zámku. Do akce se zapojí také Synagoga nebo Aquapark. Do zoologické zahrady je možné jít za poloviční vstupné.

Více informací naleznete zde a na FB zde.

Okres: 
Děčín
Obec: 
Děčín