Bowling

Bowling Admiral Chomutov

Bowling Admiral Chomutov

Bowling Admiral je součástí společenského centra zahrnující kromě bowlingu také restauraci, diskotéku a hernu. Na bowlingu si můžete pronajmout některou ze 4 drah za velmi příjemné ceny. Specialitou restaurace je několik druhů steaků. Netradiční zážitek nabídne i návštěva diskotéky ve stylu Ferrari, která určitě potěší každého obdivovatele těchto rychlých aut.

Brunswick Bowling Centrum, s.r.o.

V bowling centru na vás čeká 6 drah nejvyšší kvality. První dvě dráhy jsou vybaveny výsuvnými mantinely pro nejmenší hráče. Místní dráhy slouží jak pro rekreační účely, tak i vrcholovým hráčům bowlingu. Výhodou je bezbariérový přístup až k drahám. Nekuřáci jistě ocení i to, že v prostoru drah není dovoleno kouřit a celý prostor je dobře klimatizován.

SPORTOVKA BOWLING v Mostě

SPORTOVKA BOWLING v Mostě

Sportovka je kombinací bowlingového centra s restaurací. Bowlingové centrum nabízí 8 drah se zajímavým osvětlením a příjemnou atmosférou. Dráhy je možné si zamluvit přes internet. Na stránkách bowlingového centra se můžete dozvědět o zajímavých akcích a turnajích pořádaných ve Sportovce. Restaurace nabízí bohaté menu ale i velký výběr z českých a belgických druhů piv, který potěší každého pivařského gurmána. Ve Sportovce máte možnost nechat si připravit firemní večírek, prezentaci či raut podle vlastního přání. WIFI zcela zdarma.

Restaurant & Bowling Dublin

Restaurant & Bowling Dublin

Dublin představuje příjemné spojení restaurace s možností společenského vyžití v irském stylu. Milovníky dobrého jídla a pití určitě potěší speciality místního šéfkuchaře a široký sortiment různých druhů piv a dalších nápojů. Dublin však není pouhou restaurací. Nacházejí se tu dvě bowlingové dráhy, kulečník, šipky, a nebo se zde můžete účastnit Wii turnajů např. v golfu. Během celého roku se zde pořádají společenské akce a dokonce i koncerty.