Golf

Golf Zschopau GmbH

Golfanlage Zschopau GmbH

Golfové hřiště pod střechami města Zschopau - přímo ve středu Krušných hor!

Naše 9-ti jamkové golfové hriště najdete v krásné a klidné lokalitě, pouze 10 km od města Chemnitz.

Golf je sport pro každého, podporuje společnost a zvyšuje fyzickou kondici. Díky tomu je ideální pro rodiny s dětmi. Pohyb na čerstvém vzduchu posiluje tělo i mysl.

Vás, jako potencionálního zakázníka či golfistu srdečně vítáme.

Hezkou zábavu a hodně štěstí!

I. Golf Club Most, o.s.

I. Golf Club Most, o.s.

Již od roku 1993 máte v Mostě možnost zahrát si golf na hřišti I. Golf Clubu Most. Devítijamkové hřiště bylo v roce 1999 znormováno a dnes se zde pořádají četné turnaje. Mostecké golfové hřiště, par 70 se nachází v příjemném a klidném prostředí zrekultivované krajiny, která svým mírně zvlněným terénem připomíná typickou atmosféru skotského linksu. Na areál golfového hřiště navazuje Hipodrom, který láká na koňské dostihy, ale také individuální projížďku na koni, nebo k in-line bruslení.

Golf club Teplice

Golfové hřiště na Cínovci zahájilo svůj provoz v roce 1998 se šesti neznormovanými jamkami. Od roku 2003 je devítijamkové hřiště s parem 72 znormováno. Od té doby prošlo několika rekonstrukcemi, poslední probíhala v letech 2009 až 2010. Značný přínos pro kvalitu služeb mělo otevření nové klubovny, hotelu a restaurace Krušnohorský dvůr. Klubovna poskytuje hráčům prvotřídní zázemí s možností občerstvení. V hotelové restauraci je prosklená terasa, která umožňuje výhled na golfové hřiště i České Středohoří.

Golfové hřiště Barbora - Jeníkov

Necelých 5 km západně od Teplic, směrem na Duchcov, se na úpatí Krušných hor rozkládá Golfový areál Barbora, domácí hřiště golfistů Golf Clubu SPA. Od roku 2001 zde postupně vyrostlo golfové hřiště a kompletní tréninkový areál, který byl citlivě umístěn do zdejší krajiny. Normované 9-jamkové hřiště par 36/72 a dlouhé 2893/5786m bylo dokončeno na podzim r.2007. Hřiště je určeno především hráčům s HCP, ale v dopoledních hodinách / po - čt / je přístupné všem zájemcům o tuto hru. Reliéf terénu je mírně zvlněný a není významnou fyzickou překážkou.

Golf Resort Barbora s.r.o.

Golf Resort Barbora s.r.o.

Golf Resort Barbora je domácím hřištěm golfistů Golf Clubu SPA. Nachází se asi 5 km od Teplic směrem na Duchcov. Hřiště se nachází v prostředí plném zeleně s blízkostí vodních ploch a potoků. Výstavba zdejšího golfového hřiště byla zahájena v roce 2001 a kompletně dokončeno bylo na podzim roku 2007. Hřiště je normované a má 9 jamek s par 36/72 o délce 2893/5786 m. Většinou slouží hráčům s HCP, ale od pondělí do čtvrtka v odpoledních hodinách je přístupné všem zájemcům o golf.

Golf Resort Ústí nad Labem

Golf Resort Ústí nad Labem

Hřiště je situováno v severozápadní části Ústí nad Labem na okraji bývalého Všebořického dolu v rekultivované zóně. Využívá krajinné předpoklady zalesněného okraje bývalého dolu a okolí přírodního jezera vzniklého zatopením původních slojí. Většina jamek první devítky kopíruje jezero, hráči se zde setkají se dvěma jamkami umístěnými znatelně výše nad okolním terénem. Druhá devítka zahrnuje členité a rozmanité dráhy se zajímavým převýšením, z větší části jsou odpaliště tvořena terasovými úpravami.