Squash

TORNÁDO SPORT, s.r.o.

TORNÁDO SPORT, s.r.o.

Sportovní komplex Tornádo je vhodný pro každého, kdo se chce udržet ve formě. Vybere si zde skoro každý. Nachází se zde celkem 5 certifikovaných kurtů pro squash, 4 kurty pro badminton, 2 stoly pro stolní tenis. Dále je možné navštívit hodiny s instruktorem, a to Schwinn cycling, H.E.A.T, na trampolínkách, fitbox, pilates nebo cvičení s míči. Využít můžete také jednu ze dvou posiloven, několik solárií, saunu nebo zajít na masáž. Tornádo Sport nabízí také hlídání dětí v dětském koutku.

1. SQ TEPLICE

1. SQ TEPLICE

1. SQ Teplice se nachází v Aquacentru v Teplicích. Najdete zde 3 zděné kurty s celoprosklenou zadní stěnou. Kurty jsou klimatizovány. Činnost klubu se především zaměřuje na výchovu mladých hráčů, ale i poskytování zázemí pro seniorské hráče. Junioři i senioři ve svých kategoriích dosahují skvělých výsledků. V zázemí klubu se nachází občerstvení s nabídkou studených i teplých nápojů a prodejem squashových potřeb.

T-CLUB, s.r.o.

T-CLUB, s.r.o.

Do T-clubu v Ústí nad Labem si můžete přijít zacvičit zumbu, pilates, port de bras, jógu, H.E.A.T, na bosu nebo zahrát badminton či squash a vyzkoušet další aktivity, ať už individuálně nebo s odborným trenérem. Club nabízí i další služby.