Wellness zařízení

Vodní radovánky si v Pokrušnohoří můžete užívat i v zimě

MĚSTSKÉ LÁZNĚ V ÚSTÍ NAD LABEM

Panská 1700/23
400 01 Ústí nad Labem-centrum

Telefon +420 475 210 134
Email mestske.lazne@msul.cz; mestske.sluzby@msul.cz

Pro návštěvníky je v provozu bazén se saunou a ochlazovacími bazénky. Dále je zde nabízena možnost občerstvení. Městské lázně v Ústí nad Labem jsou napájeny termálním vrtem o teplotě 26°C. Pořádají se zde také kurzy plavání pro děti.

Otevření plaveckého areálu na Klíši – Ústí nad Labem

V sobotu dne 28. 11. 2015 proběhne slavnostní zahájení provozu nově zrekonstruovaného Plaveckého areálu Klíše, jehož součástí bude i doprovodný program, který započne ve 14 hodin přestřižením pásky. V rámci programu můžete navštívit i prostory, které nebudou veřejnosti běžně přístupné.

29. listopadu 2015 se pro veřejnost v Ústí nad Labem od 13:00 hodin otevírá zrekonstruovaný plavecký areál na Klíši.

 

Dům Salve

Dům Salve

Salon Salve nabízí fitness, masáže, kosmetiku, jógu, individuální programy - léčebné, detoxikační, redukční, anticelulitický nebo lázeňský. Salon je umístěn v 1. patře, do kterého vede cca 20 schodů bez výtahu.

Activ Welness Centrum

Solná jeskyně, kosmetika, masáže, diagnostika pleti, u.c.wrap, starvac, diamantová mikrodermabraze, biostimulační laser, kyslíková kosmetika, poradenství – obezitologie, kosmetika, minilift, kavitace-ultrazvuková liposukce, EAV-diagnostika zdravotního stavu.

Sport areál Klíny

Sport areál Klíny

V hotelu Emeran je k dispozici sauna, vířivka a fitness, které můžete využít po příjemně stráveném dni na čerstvém horském vzduchu, ať už v létě při turistice a cyklistice, nebo v zimně při lyžování či běžkování.

Salon Venuše

Salon Venuše

Salon provádí aromaterapii, manikúru, pedikúru, masáž horkými lávovými kameny, japonské a orientální masáže, baňkování, akupresuru, ošetření pomocí Biofáze - ozdravení a omlazení organizmu pomocí aktivace enzymů.

Stránky