Hostinec Naturhotel Bärenfels

Naturhotel Gasthof Bärenfels
Alte Böhmische Str. 1
01773 Altenberg / OT Kurort Bärenfels
Německo
035052 2280

Ceník

Ubytování ve 2 lůžkovém pokoji, bio snídaně od 32,00 €

Ubytování v 1 lůžkovém pokoji, bio snídaně od 40,00 €

Příplatek za polopenzi 15,00 €

Příplatek za 3/4 penzi 18,00 €

Děti do 4 let zdarma

Děti 5 až 14 let 50% sleva

GPS souřadnice

50° 47' 43.08" N, 13° 40' 17.76" E

Určeno pro

Rodiny s dětmi
Aktivní sportovci
Senioři
Skupiny
Ubytování

Další informace

Dovolená u přátel!
Vítejte v našem přírodním hotelu, jednom z nejstarších hostinců ve východních Krušných horách. Uctívání tradic, mnoho romantiky, spousta přátelských slov, láskyplné detaily a pocit, že jste doma. S regionálními kořeny, s ekologickými principy trvale udržitelného rozvoje (1. bio certifikovaný hostinec ve východním Krušnohoří) a vždy s malým překvapením po ruce, tak to jsme my. Útulné pokoje s velkým komfortem (sprcha / WC / televizor / plochý televizor / fén / sedací souprava a bezplatné připojení W-LAN) se o vaši relaxaci postarají stejně jako krásný výhled z naší zimní zahrady, příp. z našich letních teras. Vychutnejte si naši pohostinnost a přírodu Krušných hor, buďte aktivní s našimi nabídkami pro volný čas a vraťte se domů zdraví a odpočinutí.
Vaše rodina Kempeových

Věnujte pozornost také našim nabídkám na našich webových stránkách.

Vítejte v jednom z nejstarších hostinců ve východních Krušných horách. Tradice, mnoho romantiky, milá slova, láskyplné detaily a pocit, že jste doma. Regionální kořeny, ekologické prostředí a vždy plné překvapení, to jsme my. Útulné pokoje s velkým komfortem (sprcha / WC / telefon / TV / fén / bezplatné Wi-Fi), Vám budou poskytovat relaxaci, stejně jako je pohled z naší zimní zahrady, repsektive z našich slunečných teras.

Prosím, podívejte se sami a budete fanouškem Krušnohoří! Neopakovatelné balíčky lze nalézt na našich webových stránkách, nebo si nechejte vše zaslat.

Vaše rodina Kempe

Na našich webových stránkách najdete také nabídky Last Minute.

Fotogalerie

Naturhotel Gasthof Bärenfels
Naturhotel Gasthof Bärenfels
Naturhotel Gasthof Bärenfels