Ski areál Alšovka v Měděnci

Měděnec
Česká republika

Menší lyžařský areál Alšovka leží na okraji Měděnce. Středisko spravuje dva lyžařské vleky, ten delší má převýšení bezmála 100 metrů a délku 550 m. Součástí je i menší freestyle snowpark s několika skoky a základními prvky. Pro milovníky běžeckého lyžování jsou vyznačeny 3 okruhy - začínají buď u nádraží nebo přímo od Alšovky.

Více informací naleznete zde.

 

Určeno pro

Rodiny s dětmi
Aktivní sportovci
Skupiny
Sjezdové lyžování

Další informace

Zasněženo je již od prvních mrazů. Na tuto zimu je také připraveno svezení v rolbě třeba při večerní úpravě areálu. Zájemci se mohou domluvit na elektronické adrese zde. Zážitková jízda trvá cca 1 hodinu, za 400 Kč na osobu. Je určená pro jednoho dospělého, nebo dospělého s dítětem na jedné sedačce. První jízdy si můžete domluvit již před zahájením provozu a prohlédnout si z blízka úpravu sjezdovky při zasněžování.

Snowpark prošel malými úpravami, přibyly další překážky.

Nově jsou zavedeny celosezónní jízdenky. Tyto permanentky je třeba si  dopředu objednat elektronicky zde. Nepřenosné jízdenky budou vybaveny fotografií (digitálně na email).

Můžete také využít 10% slevy s K1 KARTOU, na veškeré jízdné a to i na sezónní permanentky. Více informací na webu našeho partnera Kabel1.

Zůstává parkování zdarma, jízdenky k zakoupení na nástupních stanicích vleků i pravidelné noční lyžování. Na Alšovku bude tradičně jezdit SKIBUS z Kadaně přes Klášterec nad Ohří.