Trail park Klínovec

SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o.
Loučná pod Klínovcem 322
431 91 Vejprty
Česká republika
+420 415 240 240

Novinka letošního jara - Trail je lesem se vinoucí stezka, speciálně navržená pro potěšení z jízdy na horském kole; je plynulá, intuitivní a hravě využívá terén, kterým prochází.

Určeno pro

Rodiny s dětmi
Aktivní sportovci
Skupiny
Cykloturistika

Další informace

Trail Park Klínovec je nově vznikající síť stezek umístěných do lesnatých svahů Klínovce. Cyklisté si zde na kole užijí dlouhé plynulé sjezdy po 21 km stezek odstupňovaných do třech úrovní náročnosti.
Odpovídající obtížnost naleznou jak začínající cyklisté a rodiny s dětmi, tak zkušenější jezdci. Nejsnazší modrá stezka, která poskytne příjemné ježdění široké veřejnosti včetně rodin s dětmi, bude otevřena vzápětí po ukončení zimní sezóny.

Zpět k začátku stezek je vyveze lanová dráha Prima Express. Kdo si chce vychutnat jízdu v terénu, nemusí vlastnit horské kolo. Na vrcholu Klínovce bude otevřena půjčovna s novými koly značky Author, zájemci si ale mohou půjčit také speciální koloběžky s širokými koly, které tlumí nárazy. Půjčené kolo či koloběžku je po jízdě možné nechat dole u Jáchymovské lanovky, která bude pro Trail Park páteřní dopravou. V Trail Parku Klínovec naleznete kompletní zázemí včetně restaurace, obchodu s cyklistickým vybavením, servisu, sprch a myčky kol.

Budování začalo v květnu 2015. Předpokládaný termín spuštění provozu je jaro 2016.

Více informací naleznete zde.

Fotogalerie