Ubytování

Hotel Waldesruh

Hotel Waldesruh

Srdečně vítejte v rodinném hotelu Waldesruh. Byl nově postaven v roce 1996 v hornickém stylu a je umístěn na nádherné planině na okraji lesa - ideální místo na dovolenou a rekreaci, daleko od masového turismu a hluku velkoměst. Ve 21 útulně zařízených pokojích a jednom apartmá naleznete dnes již samozřejmý komfort 3hvězdičkové kategorie. V prvním a druhém patře hotelu se nachází našich 21 útulně zařízených dvoulůžkových pokojů a jedno prostorné apartmá.

Hotel Fichtelberghaus

Hotel &quotFichtelberghaus&quot mit Panorama-Aussichtsturm

V 1215 metrech nadmořské výšce, téměř nad mraky leží nejvyšší hotel v Sasku, přímo na Fichtelbergbahn. Ubytovat se je možné ve 30 stylových pokojích se sprchou / WC, telefonem, TV se satelitním příjmem a minibarem, W-LAN, výtahem. Bohatá snídaně formou bufetu - rustikální kouzlo s milou atmosférou. Hotel disponuje saunou a zajištěn je volný vstup do bazénu v sesterském hotelu.

Hotel na venkově zu Heidelberg

LANDHOTEL ZU HEIDELBERG

Srdečně Vás zveme do našeho stylového venkovského hotelu &quotzu Heidelberg&quot.

Náš dům se nachází v malebné lokalitě ve známém městečku hraček Seiffen v Krušných horách.

Ať už kulinářské pochoutky, krušnohorské speciality nebo chutné rauty, naše útulné pokoje s domácími pokrmy a svou okouzlující atmosférou Vás rozmazlí.

Cíťte se v jednom z našich 29 moderních jedno a dvoulůžkových pokojích, stejně i v apartmánech a historických suitech jako doma. Můžete se dozvědět také více o našich rodinných apartmá.

Turistické informační centrum Erzhammer

Kulturzentrum Haus des Gastes &quotErzhammer&quot

Dům hostů (Haus des Gastes) „Erzhammer“ je kulturním centrem v 160srdci města Annaberg-Buchholz a svými rozmanitými aktivitami zasahuje do celého annaberského regionu i za jeho hranice. Všechny generace tu mohou vyzkoušet své tvůrčí dovednosti ve více než třiceti kroužcích od paličkování a dřevořezby až po tanec, divadlo a kreslení. V 160kulturním centru se nachází renomovaná škola paličkování Barbary Uthmannové a řezbářská škola Paula Schneidera. Kromě historických a aktuálních prací tu čeká návštěvníka také bohatá nabídka kurzů a ukázkových činností.

Muzeum Bergmagazin Marienberg

Museum sächsisch-böhmisches Erzgebirge - Bergmagazin Marienberg

Unikát v 160regionu! Bývalý hornický špýchar (Bergmagazin) s 160bohatou historií už opět září v 160celé své kráse. Ve svých stěnách ukrývá Muzeum sasko-českého Krušnohoří, jedinečné v 160rámci celého regionu. Na návštěvníky tu čeká obsáhlá dvojjazyčná výstava zaměřená na kulturu obyvatel na obou stranách Krušných hor. Vydařená symbióza historických exponátů a dokumentů, prezentovaná pomocí moderní výstavní techniky zvukem i obrazem, propůjčuje expozici nezaměnitelné kouzlo. Nabídku zařízení završuje knihovna s 160obsáhlou nabídkou médií a mnohostranně využitelné zasedací místnosti.

Stránky