Sportovní areály

Zimní stadion v Chomutově

Zimní stadion v Chomutově

Od roku 2010 si můžete užívat skvělé podívané z ledního hokeje na novém zimním stadionu v Chomutově. Tato stavba, nacházející se na okraji města v blízkosti Kamencového jezera, na první pohled zaujme svým moderním vzhledem. Veřejnost si zde může zabruslit ve vyhrazených termínech, a nebo si pronajmout jednu z ledových ploch pro soukromé účely. Nacházejí se tu dvě, velká a malá ledová plocha. Na zimním stadionu sídlí hokejový a krasobruslařský klub. Stadion nabízí i možnost pořádání kulturně-společenský a sportovních akcí.

Letní stadion Chomutov

Letní stadion Chomutov

V sousedství nového zimního stadionu v Chomutově vznikl i areál letního sportoviště. Fotbalový stadion pojme až 5 tisíc diváků a stal se domovem divizního klubu FC Chomutov. Stadion splňuje všechna kritéria FAČR, má nový vyhřívaný trávník a je obklopený ze všech čtyř stran tribunami. Zajímavě řešená je hlavní tribuna, jejíž střešní konstrukce bude mít tvar oblouku, čímž napodobí zimní stadion, stojící opodál. V areálu naleznou útočiště také atleti na nově vybudovaném atletickém stadionu.

Sportovní hala Březenecká

Sportovní hala Březenecká

Sportovní hala v Březenecké ulici má tělocvičnu 42 x 24 m s možností rozdělení na 3 kurty. Nabízí posilovnu s kvalifikovanými trenéry a prodejem sportovní výživy, zrcadlový sál, sál na stolní tenis a klasické solárium. Divákům je k dispozici hlediště s 300 místy. V hale probíhají cvičební programy pro ženy a pro rodiče s dětmi.

Skatepark Chomutov

Skatepark Chomutov

Skatepark je situován do areálu bývalého letního kina na Kamenném Vrchu. Na rozloze 4 000 m2 je umístěno množství překážek ve třech úrovních. Horní obsahuje dřevěný bazén (největší v ČR, uměle osvětlený), v prostřední je betonový street s pevnými překážkami a spodní část obsahuje klasické překážky. Jako doplňkové služby můžete v areálu využít klubovnu, občerstvení a sociální zázemí. Parkovat lze přímou u vchodu do skateparku, při konání akcí se využívá nedaleké parkoviště.

Dům Salve

Dům Salve

Lázeňský dům Salve poskytuje služby v oblasti péče o tělo a duši: masáže, pedikúra, manikúra, kosmetika, cvičení na míčích, cvičení pro těhotné, meditace, pilates, power joga a další.

HC Litvínov, občanské sdružení - zimní stadion

HC Litvínov, občanské sdružení - zimní stadion

Zimní stadion v Litvínově je pojmenován po ikoně českého hokeje, Ivanu Hlinkovi, který zde hrával a trénoval. Stadion byl slavnostně otevřen 5. prosince 1955. Od té doby byl několikrát zrekonstruován do současné podoby. Stadion je domovem HC Verva Litvínov a fanouškům hokeje nabízí kapacitu hlediště 2000 míst k sezení a 5000 míst ke stání. Veřejnosti slouží spodní ledová plocha k veřejnému bruslení. V areálu dále můžete využít služeb fitness, maséra, sauny, restaurace a ubytování.

Areál letních sportů SPORTaS, s.r.o.

Areál letních sportů SPORTaS, s.r.o.

SPORTaS pod sebou zahrnuje několik sportovní areálu na Litvínovsku. V ulici Ukrajinská se nachází plavecký bazén, kromě klasického plavání si tu můžete vyzkoušet AQUA AEROBIC, plavání pro ženy, a nebo svoje děti přihlásit do zdokonalovacího kurzu plavání. V letních měsících se můžete osvěžit na venkovním koupališti na Koldůmu. V blízkosti Koldůmu naleznete další ze sportovních zařízení firmy SPORTaS, víceúčelovou sportovní halu. Hlavní provoz probíhá od září do dubna, ale je možná domluva na celoroční návštěvě.

Stránky